ďťż
[Gliwice] Poster Gliwice - gliwicka strona o inwestycjachkaspric - Sob Cze 02, 2007 8:15 pm
Póki co wersja beta i czeka na uzupełnienie inwestycji . Postaram się o szybkie uzupełnienie, ale to kilka ładnych wieczorów . Potem dopiero może pokuszę się o jakieś artykuły itp., ale to się robi na bieżąco

Zapraszam i proszę o uwagi

http://postergliwice.blogspot.com/
Iluminator - Nie Cze 03, 2007 6:49 am
Jak dla mnie to za mało wizualizacji ale tak to ok

Całkiem dużo tych inwestycji macie. Ciekawe co z tym Comarchem będzie.jacek_t83 - Nie Cze 03, 2007 7:26 am
fajna inicjatywa. nic tylko pochwalicMarcoPolo - Nie Cze 03, 2007 10:37 am
Cool! Swietna sprawa.
Zrobcie sobie z Ilu banery wzajemnie.
salutuj - Nie Cze 03, 2007 10:47 am
www.pajacyk.pl - Wejdź i nakarm głodne dzieckokaspric - Nie Cze 03, 2007 10:59 am
^^ spokojnie spokojnie, wszystko będzie .


Jak dla mnie to za mało wizualizacji ale tak to ok
Hmm jeszcze się zastanowię, czy więcej ich dawać na stronie (w większości, jeśli wizualizacje są gdzieś dostępne, to po kliknięciu w wizualkę przerzuca do strony z wizualizacjami - nie do końca też wiem, jak od strony prawnej mogę je zamieszczać, dlatego też tak póki co jest )
Inwestycji całkiem sporo (choć większość to póki co plany), ale dopiero zacząłem je umieszczać - jeszcze ich trochę zostało, nie mówiąc już o nieruszonych przemysłowych i infrastrukturze.

Jak już wszystko wprowadzę może pokuszę się o jakieś własne przypisy (póki co w większości są suche informacje i wizualki). No i wtedy przyjdzie czas na linki i może banery

PS narazie to wersja beta i póki co tylko Wy ją widzicieIluminator - Nie Cze 03, 2007 2:09 pm
Linkami jak najbardziej możemy się wymienićKris - Nie Cze 03, 2007 7:00 pm

I ja chętnie wymienie się z Wami linkamikaspric - Nie Cze 03, 2007 7:53 pm
Myślę, że w ciągu 2 tygodni dokończę dane i zajmę się takimi rzeczami jak inne działy, w tym linki, wtedy się odezwęabsinth - Nie Cze 03, 2007 9:00 pm
poki co dodalem do zakladekkaspric - Czw Cze 07, 2007 7:47 pm
Zrobiłem kilka zmian, dodałem adresy (na samym dole) - proszę wszystkich zainteresowanych do wymiany adresów o podanie ich tutaj

Oczywiście uzupełniłem też trochę inwestycji, przemysłowe póki co muszę zostawić. Narazie zajmę się chyba częścią "opiniotwórczą", czyli może jakieś artykuły się w najbliższym czasie pojawią

Mam teraz pytanie natury prawnej - jak to jest z prawami autorskimi do wizualizacji obiektów oraz przeklejania artykułów z gazet? Póki co z tego powodu nie rozgłaszałem jej na gliwickich forach
Sky - do tablicykaspric - Nie Kwi 27, 2008 5:47 pm
Pewnie większość z Was zauważyła, ze Poster zmienił trochę wygląd. Podoba się czy nie, mi się podoba i tak zostanie . A strona na pewno stała się czytelniejsza.

Kolejna zmiana to otwarcie forum - co prawda korzystam z serwera fora.pl, ale po prostu nie chce mi się bawić w szukanie serwera etc. Nie zarobię na tym, ale przynajmniej nie muszę się niczym specjalnie przejmować.

Szata forum jest zgapiona z szaty GKW :D:D. Ale nie obraźcie się,ze wszystkich dostępnych na fora.pl ta jest po prostu najlepsza

Przekopiuję jeszcze, co napisałem niektórym osobom na SSC

Hey
Informuję, że otworzyłem forum mojej strony i zachęcam do rejestrowania się na nim. Forum korzysta z serwera fora.pl, bo nie chce mi się bawić w szukanie własnego .
Forum nie ma być konkurencją dla SCC, to jest raczej próba stworzenia w Gliwicach czegoś na wzór "społeczności inwestycyjnej", grupy ludzi zainteresowanych miastem, jego rozwojem. I przede wszystkim grupy wolnej od "frankiewiczowania" - właśnie to jest jeden z głównych powodów stworzenia Postera. W Gliwicach mamy problem z wręcz terroryzowaniem wszystkich forów przez osoby mające chyba jakiś kompleks na punkcie władz. Oczywiście, każde zdanie jest warte szacunku, ale patrząc na gliwickie fora nie sposób w ogóle prowadzić jakąkolwiek dyskusję. Podejrzewam, że dostając informację np o CH wolimy rozmawiać o jego architekturze, a nie czytać kolejne posty, że Frankiewicz sprzedaje Gliwice, tak samo z Podium - co do Podium mają TIRy?
Dlatego zachęcam do rejestracji. Forum SCC jest oczywiście świetne, ale nie pomoże stworzyć takiej społeczności. Do tego potrzebne jest jednak np więcej wątków tematycznych (nie jeden zbiorczy), możliwość wymieniania się poglądami tylko między nami - gliwiczanami, własny, gliwicki Hyde Park. Uważam, że potrzebujemy takiego własnego forum jak forum Grupy Katowickie Wieżowce. Myślę, że mógłby to być zalążek powstania podobnego jak w Katowicach stowarzyszenia (lub odnogi Mojego Miasta) - zresztą na forum GKW się wzorowałem (heh, nawet ta sama szata - no ale tu tylko kwestia tego, że IMO jest najlepsza ).
Ponieważ nie chcę, by forum opanowali już na początku trolle antyfrankiewiczowe, nie reklamuję forum na gliwickich forach. SCC jest jedynym miejscem, gdzie można mieć pewność, że forumowicze są właśnie przedstawicielami takiej "społeczności inwestycyjnej", dlatego praktycznie tylko na SCC wysyłam takie oto zaproszenia.
A w przyszłości - jeśli ktoś ma takie zainteresowania - sam na forum trafi, czy też zostanie zwerbowany .
Oczywiście forum to nie będą tylko inwestycje (choć od tego trzeba zacząć), chodzi jednak o to, by ludzie z tej społeczności się tam wypowiadali.

Adres forum: http://postergliwice.fora.pl/
I przypominam o Posterze

PS Póki co forum raczkuje, więc nie zniechęcajcie się, tym bardziej, że
PS2 nie będzie mnie teraz jakieś 1,5 tygodnia, więc jest skazane na brak moderacjisalutuj - Nie Kwi 27, 2008 6:09 pm
www.pajacyk.pl - Wejdź i nakarm głodne dzieckokaspric - Nie Kwi 27, 2008 6:29 pm
Wiesz, pytanie, jakby to wyglądało
Powiem tak - z doświadczenia wiem, że póki co wiele ludzi z Gliwicach ma problem choćby z tym, że w adresie forum jest Katowice . I raczej chodzi o uruchomienie forum - przyciągnięcie ludzi. Zupełnie inaczej jest, jeśli już pewna społeczność w Gliwicach będzie, a inaczej, gdy mamy po prostu się "dokoptować".
Wiesz, to jest tak, że nawet mając np własne "podforum", ciężko zacząć tworzyć społeczność, gdy 99% wątków jest związanych z Kato.

Tym bardziej, że z innego forum gliwickiego miałem sygnały o tym, by zrobić coś razem i nic z tego nie wyszło, tylko strata czasu, więc narazie jestem dość sceptyczny.

Póki co uważam, że dobrze mieć własne forum, na którym można choćby zrobić 50 różnych wątków dla każdej inwestycji czy porozmawiać tylko w gronie osób, które są najbardziej i bezpośrednio zainteresowane danymi sprawami - tu też np kwestia własnego Po Godzinach.

Dlatego mówię, dla mnie jest to kwestia przyszłości, narazie chcę po prostu bez przejmowania się stworzyć taką społeczność, potem zobaczymy

Ale jeśli macie jakieś ciekawe propozycje, to walcie .

PS póki co i tak do 8 maja siedzę w Nowosybirskuqlomyoth - Nie Kwi 27, 2008 7:09 pm

Wiesz, pytanie, jakby to wyglądało
Powiem tak - z doświadczenia wiem, że póki co wiele ludzi z Gliwicach ma problem choćby z tym, że w adresie forum jest Katowice .


W takim razie sprzedaj im to:

http://tinyurl.com/69qfpv
salutuj - Nie Kwi 27, 2008 7:41 pm
www.pajacyk.pl - Wejdź i nakarm głodne dzieckokaspric - Nie Kwi 27, 2008 7:49 pm
Myślę, że to kwestia przyszłości - narazie po prostu niech trochę osób się znajdzie .
A co do "katowickości" - nie zrozumcie mnie źle, chodzi po prostu o to, że trzeba sie czuć "u siebie", a tak to jest uczucie podpinania się.kaspric - Śro Lip 28, 2010 8:32 pm
Poster się rozwija

Jakiś czas temu do strony dodany został RSS - polecam, bo PosterBlog to tylko suche fakty. Zatem nie liczcie na spam na skrzynce - tylko, jeślifaktycznie coś ciekawego się wydarzy (inwestycje, akcje SMM w Gliwicach), dostaniecie powiadomienie.

Od dziś, wzorem SMM, Poster wchodzi na fejsa! Tu będzie trochę luźniej, postaramy się - oczywiście subiektywnie - informować nei tylko o inwestycjach, ale też ciekawych wydarzeniach w mieście.

http://www.facebook.com/pages/poster/12 ... 953?v=walld-8 - Śro Lip 28, 2010 9:22 pm
lubie to !kaspric - Śro Lip 28, 2010 10:32 pm
ja, der schrank!
  • zanotowane.pl
  • doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • romanbijak.xlx.pl
  • Copyright (c) 2009 | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.