ďťż
[Castingi]Emenefix - Sob Sty 12, 2008 4:07 pm
Kultura: 19.01 casting do programu "Po Prostu Tańcz"
You Can Dance w Bytomiu!

http://www.mmsilesia.pl/news/347/You+Ca ... iu%21.html

Już 19 stycznia w bytomskiej Operze przy ul. Moniuszki 21-23 odbędzie się CASTING do II edycji programu "You Can Dance - Po Prostu Tańcz".

Casting w Bytomiu będzie jednym z pięciu castingów i jedynym na Śląsku. Poniżej przedstawiamy miasta, w których odbędą się pozostałe przesłuchania:

21 stycznia - Kraków, Łaźnia Nowa, Os. Szkolne 25
24 stycznia - Gdańsk, AWF Sala Widowiskowo-Sportowa, ul. Kazimierza Górskiego 1
27 i 28 stycznia - Warszawa, Palladium, ul. Złota 9

Rozpocznie się on już o godz. 8.00, natomiast rejestracja zakończy się o godz.
12.00. Jednym z warunków uczestnictwa w castingu jest wiek 16-30 lat.
Inne warunki, które należy spełnić:

1. Zabierz ze sobą dowód tożsamości (jeśli nie masz ukończonych 18 lat,
przyjedź z osobą dorosłą lub weź zgodę rodzica na piśmie wraz z jego
numerem dowodu osobistego).

2. Przygotuj układ choreograficzny, który zaprezentujesz jurorom (czas trwania max. 60 sek.) i zabierz ze sobą:

* podkład muzyczny na płycie CD ( w formacie audio lub mp3) oraznformacje dotyczące utworu, do którego będziesz tańczyć (tytuł,wykonawca, kompozytor, autor tekstu, tytuł albumu, rok wydania).
* Możesz przygotować i zaprezentować układ solowy, w duecie lub grupowy, jednak każdy oceniany będzie indywidualnie.

Uczestnikom castingu do drugiej edycji programu będą towarzyszyć tancerze z finałowej szesnastki pierwszej edycji - w Bytomiu będą to Ida Nowakowska i Rafał „Tito” Kryla. W jury bez zmian - zmagania uczestników oceniać będą Agustin Egurolla, Michał Piróg i Weronika Marczuk-Pazura. Bilety na obóz taneczny, który odbędzie się najprawdopodobniej w Argentynie otrzyma tylko 36 osób.

Ekipa MM-ki oczywiście wybiera się na miejsce. Przygotujemy obszerną relację z imprezy

oprac. Przemysław Styrna
Iluminator - Nie Sty 13, 2008 4:03 pm
Czy można zrobić ograniczenie wysokości stopki?

Jak każdy będzie pod swoimi postami wklejał reklamy na pół strony to forum będzie po prostu nie czytelne.

Jak komuś bardzo zależy na reklamie to wszystko można załatwić ale za $$$.absinth - Nie Sty 13, 2008 4:33 pm

Czy można zrobić ograniczenie wysokości stopki?

Jak każdy będzie pod swoimi postami wklejał reklamy na pół strony to forum będzie po prostu nie czytelne.


podpisuje sie, tak 1/5 tego by byla okEmenefix - Nie Sty 13, 2008 4:42 pm
Noooo przesadzone... Własnie modyfikuje

A tak w ogóle... Co prawda mamy już prawie podobną oglądalność ale ile ewentualnie banner na forum by kosztował?
Wit - Pon Kwi 07, 2008 6:14 pm
Castingi do kultowego musicalu
Aleksandra Czapla-Oslislo2008-04-07, ostatnia aktualizacja 2008-04-07 17:02Jeżeli ktoś nie słyszał o "High School Musical", to znaczy, że od dawna jest już posiadaczem dowodu osobistego. Gliwicki Teatr Muzyczny szuka właśnie polskiego Troya i Gabrielli do własnej inscenizacji tego kultowego musicalu dla nastolatków
Musical, który powstał w wytwórni Disneya, wyemitowano po raz pierwszy w amerykańskiej telewizji w 2006 roku. Okazał się tak ogromnym przebojem, że nastolatki na całym świecie czekają już na trzecią część muzycznej historii, która w październiku 2008 roku będzie miała kinową premierę. Głównymi bohaterami są młodzi Gabriella Montez (ambitna uczennica, która trafia do nowej szkoły) i uzdolniony koszykarz szkolnej drużyny "Dzikich Kotów" Troy Bolton. Szybko okazuje się, że oboje mają jeszcze jeden talent: pięknie śpiewają i tańczą, co jednak nie zawsze znajduje uznanie wśród kolegów. Czy uda im się stworzyć niezapomniany duet w szkolnym przedstawieniu? Odtwórcy głównych ról - Vanessa Hudgens i Zac Efron - to dziś prawdziwi bożyszcze nastolatków. W Polsce poświęca się im wiele miejsca na kilkunastu blogach o "HSM", powstał także osobny fanklub muscialu. O jego światowej popularności świadczą liczby. Obejrzało go ponad siedem milionów widzów. Kiedy wydano płytę z przebojami, rozeszła się w Stanach w prawie czterech milionach egzemplarzy i była najlepiej sprzedającym się albumem 2006 roku w USA. Wersję DVD sprzedano w liczbie 1,2 miliona kopii w ciągu zaledwie sześciu dni. Na fanów czekają dodatkowo książki, artykuły papiernicze z wizerunkiem ulubieńców, gra komputerowa czy specjalne czasopismo z wywiadami i plakatami artystów.

Podczas gdy świat czeka na trzecią część muzycznego filmu, jego polscy miłośnicy mają szczególny powód do radości: polską prapremierę teatralną przygotowuje Gliwicki Teatr Muzyczny. Od lat niesłabnącym powodzeniem, szczególnie wśród młodzieży, cieszy się tu spektakl "Footloose. Wrzuć luz". - To będzie następca "Footloose". Chcemy, by młodzi ludzie mieli dla siebie nowy tytuł. Dla teatru fenomen i potencjał "High School Musical" odkrył dyrektor Paweł Gabara, pracując m.in. z nastolatkami z naszego zespołu GTM Junior - mówi Jacek Mikołajczyk, kierownik literacki teatru muzycznego, który przygotował już tłumaczenie dialogów i musicalowych songów.

W pięciu miastach odbywają się właśnie castingi do głównych ról. Chęć udziału zadeklarowało w nich już kilkaset osób. Pierwszy odbył się w niedzielę we Wrocławiu. Kolejne miasta to Kraków (13 kwietnia), Gliwice (dzień później), Warszawa i Poznań. Predyspozycje wokalno-aktorskie oceniają: reżyser musicalu Tomasz Dutkiewicz, choreografka Sylwia Adamowicz, Hania Stach i Andrzej Lampert (wykonawcy polskich wersji przebojów "HSM": "Masz w sobie wiarę" czy "Moja muzyka to ty"), przedstawiciele Disney Polska i GTM. Współpraca gliwickiego teatru i Disneya ma zaowocować nie tylko znalezieniem aktorów do teatralnej premiery, ale też osób do muzycznego dubbingu kinowej wersji "High School Musical 3".

Teatralne emocje czekają nas dopiero na początku roku 2009, na kiedy to zaplanowano prapremierę musicalu w Gliwicach oraz tournĂŠe po Polsce.

Szczegóły o castingu dostępne są na stronie www.teatr.gliwice.pl
.................
To się będzie działomark40 - Czw Maj 29, 2008 8:22 pm


Casting do programu TVN "Mam Talent!" w Chorzowskim Centrum Kultury

Już 30 i 31 maja w Chorzowskim Centrum Kultury odbędzie się casting do nowego show TVN "Mam Talent!". Godzina: 10:00

Do programu mogą zgłaszać się osoby, które chcą zaprezentować swoje niespotykane zdolności. Śpiewasz pod wodą? Twój pies opanował sztukę czytania? Uprawiasz gimnastykę artystyczną lub sporty ekstremalne? Ten program jest dla Ciebie! Możesz być sławny i wygrać 100 000 euro. Przyjdź i zaprezentuj się - niech Twój talent rozbłyśnie!

"Mam Talent!" to znane na całym świecie show, w którym może wystąpić prawie każdy. Prawie, bo warunek jest jeden: trzeba mieć talent. Cos coś co wyróżnia Cię spośród miliona. W tym programie można nie tylko tańczyć i śpiewać, ale i prezentować wszelkie wyobrażalne (lub nie) zdolności. Jeśli umiesz tańczyć tango i polkę jednocześnie, śpiewasz pod wodą i grasz Beethovena na zapałkach? Żonglujesz? Tresujesz zwierzęta? Czytasz w myślach lub potrafisz się teleportować?

Śpiewasz jak anioł i tańczysz jak diabeł ? Ten program jest dla Ciebie! Każdy talent będzie mile widziany. Można występować indywidualnie i w zespołach. Nieważne też ile masz lat! Najważniejsze to pokazać swój talent i zdobyć serca jury oraz publiczności.

W programie brać udział mogą wszyscy:.

Ci, którzy są już znani i lubiani i ci, którzy po raz pierwszy chcą zaprezentować się wielomilionowej publiczności.

Nic dziwnego, że rosyjska wersja programu miała tytuł "Minuta sławy", a zwycięzcę pierwszej brytyjskiej edycji programu Paula Pottsa poznał już cały świat. Wykonanie przez niego na castingu arii "Nessun dorma" z opery Turandot G.Pucciniego zachwyciło miliony ludzi.
Paul Potts - nieznany nikomu sprzedawca telefonów komórkowych z południowej Walii po zwycięstwie w Britain's Got Talent wydał debiutancką płytę "One Chance", która rozeszła się w nakładzie 3 milionów kopii. Płyta była wydana w Wielkiej Brytanii, USA, Australia, Korea Pd., Meksyku. Wytwórnia Paramount Pictures pracuje właśnie nad realizacją filmu opowiadającego o niebywałym sukcesie Paula Pottsa.

Każdy z próbjących swych sił w "Mam Talent!" ma taką szansę jak Paul Potts. Może zdobyć sławę i równowartość100 000 euro.

W kolejnych etapach programu występy zostaną poddane ocenie trójki jurorów - osób znanych medialnie i publiczności telewizyjnej, która będzie wyrażać swoją ocenę występujących poprzez wysyłanie SMSów.

Zgłoszenie i regulamin castingu znajduje się na www.plejada.pl/mamtalent.html
Więcej info pod nr tel.: 022 853-81-11 wew. 121

michal_staniecko - Śro Cze 25, 2008 4:41 pm
Casting
Zapraszamy każdego, kto chce spróbować swoich sił przed kamerą.
Poszukujemy aktorów i aktorek, w każdym wieku*, do udziału w
produkcjach filmowych. Jeśli czujesz się na siłach i chcesz wziąć udział -
zapraszamy.

Data: 1 lipca, Godzina: 10-18
Gdzie: Katowice - Rondo Sztuki (galeria Ip)
(Katowice 40-121 Rondo im. Gen. Jerzego Ziętka 1)

*osoby niepełnoletnie z pisemną zgodą opiekunów

Organizator:
Stowarzyszenie Ambasada Kina Niezależnego http://www.sakn.ovh.org
michal.staniecko@gmail.com

Patronat:
TVP Katowice http://katowice.tvp.pl
Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego http://www.writv.us.edu.pl
Radio Studenckie EGIDA http://www.egida.us.edu.pl/mardrag - Śro Lip 02, 2008 9:19 am
Wokalistki, wokalistów oraz zespoły zachęcamy do udziału w eliminacjach do Gliwickiego Koncertu Promocyjnego, które odbędą się na początku września. W eliminacjach może wziąć udział każdy, kto ma ochotę zaprezentować na scenie swój talent i umiejętnośći wokalne.
Szczegółowych informacji można uzyskac pod nr tel . (32) 232 80 75 lub pisząc na maila
presto@presto.gliwice.pl .mardrag - Pon Sie 11, 2008 1:26 pm
21.09.2008 roku odbędzie się koncert promocyjny w auli JP2 koło katedry, a może ktoś chciałby wziąć w nim udział osobiście..?

Wokalistki, wokalistów oraz zespoły zachęcamy do udziału w eliminacjach do Gliwickiego Koncertu Promocyjnego, które odbędą się na początku września. W eliminacjach może wziąć udział każdy, kto ma ochotę zaprezentować na scenie swój talent i umiejętnośći wokalne.
Szczegółowych informacji można uzyskac pod nr tel . (32) 232 80 75 lub pisząc na maila
presto@presto.gliwice.pl .Wit - Śro Sie 20, 2008 6:26 pm
Katowiczanie pobiją rekord Guinnessa w tańcu grupowym

W ostatni dzień sierpnia w Katowicach odbędzie się bicie rekordu Guinnessa w tańcu grupowym.
Każdy kto chce dołączyć do osób biorących udział w biciu rekordu proszony jest o zgłoszenie swojej osoby do organizatora - AB Film Studio na adres e-mail biuro@casting.home.pl.

Organizatorzy zapewniają, że nie istotny jest stopień zaawansowania w tańcu a jedynie chęci.

Szczegóły akcji można znaleźć na stroniestronie: www.casting.home.pl

Wśród osób biorących udział w pobijaniu rekordu zostanie rozlosowana nagroda-samochód osobowy.orygin_al - Pią Sty 30, 2009 12:24 am
Witam!

Jeden z bardziej znanych szwedzkich reżyserów filmów dokumentalnych oraz wyśmienity fotograf National Geographic przygotowują się do realizacji filmu dokumentalnego, który będzie poświęcony Bałtykowi i krajom nadbałtycki. Jest to projekt kilkuletni - przez ok. 10 lat chcą pokazywać jak zmienia się Bałtyk i życie ludzi, którzy mieszkają w krajach z dostępem do niego.

W związku z tym poszukują osób, które zgodziłyby się wziąć udział w takim projekcie i dzięki temu pokażą jak żyje się w Polsce.

Konkretnie chodzi o:
- chłopca (ok. 6 - 10 lat), który mieszka na Śląsku i nigdy nie widział morza

- kobietę, która wiosną (kwiecień/maj) urodzi dziecko (z jakiegokolwiek miejsca w Polsce)

- pana w wieku ok. 55-65 lat, który nigdy nie widział morza (może mieszkać bądźgdzie w Polszy).

Być może jest tu na forum ktoś, kto chciałby wziąć udział w takim projekcie? A może znacie kogoś kto pasowałby do profilu "poszukiwanych", a kto nie będzie bał się kamery i chętnie weźmie udział w takiej przygodzie (a jednocześnie będzie miał pamiątkę na wiele, wiele lat).

Będę wdzięczna za kontakt na mój adres mailowy - orygin_al@poczta.onet.pl, odpowiem na wszystkie pytania i przedstawię szczegóły.

Pozdrawiam,
Beataorygin_al - Pią Sty 30, 2009 10:31 pm
Jeśli ktoś próbował wysłać maila na poprzednio wpisany adres, zapewne dostał "zwrotkę".
Poprawny adres to:
orygin_al@poczta.onet.plfashioncolor - Pon Mar 02, 2009 1:23 pm
W dniu 4.03.2009 (środa) w Katowicach odbędzie się Casting do Filmu Fabularnego
w reż. Radosława Dunaszewskiego realizowanego przez Telewizję TVN.

Poszukujemy statystów oraz epizodystów (krótkie role mówione) w przedziale wiekowym OD 9 LAT wzwyż.

Jeśli Ty, Twoja Mama, Ciocia, Wujek, Barcia, Dziadek czy ktoś z rodzeństwa jesteście otwartymi osobami, lubiącymi nowe wyzwania i czującymi się przed kamerą jak ryba w wodzie,

to zapraszamy Was serdecznie na casting w środę 4.03.2009, w godzinach od 11:00 – 18:00, do głównej siedziby Telewizji TVN przy ul. Korfantego 2/315 3 piętro, pokój 7 (wejście boczne od strony parkingu)Wit - Śro Cze 03, 2009 11:04 pm


W Teatrze Śląskim odbył się casting do "Mam talent!"
02.06.2009
Takiej kolejki, jaka ustawiła się wczoraj przed Teatrem Śląskim w Katowicach, miasto jeszcze nie widziało. Góralska orkiestra z b-boyami, cheerleaderki z diabłami, damy w białych perukach z afrykańskimi muzykami, barwny tłum przebrany nie wiadomo za co.

Wszyscy byli kandydatami, którzy z powodzeniem przeszli pierwszy casting do drugiej edycji programu "Mam talent!" w Zabrzu. Wyłuskano ich spośród 1800 osób, bo na Śląsku zgłosiło się najwięcej talentów w kraju. Wybrańcy muszą znowu udowadniać przed jury (Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki), że są lepsi od innych. Stawka jest wysoka, główna nagroda to 100 tys. euro. Wczoraj był pierwszy dzień katowickich castingów, dzisiaj przed Teatrem Śląskim też pewnie będą tłumy. Program TVN, jak w pierwszej edycji, poprowadzą Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

W poniedziałek od rana trwały próby. Na scenie góral Tadeusz Rudzki dął w wielką, kilkumetrową rurę. Dźwięk taki, że żyrandole o mało nie pospadały.

- To jest trombita, pierwszy telefon komórkowy wymyślony w Koniakowie - opowiadał góral. - Pasterze słali w ten sposób SMS-y do sąsiadek. Każda wiedziała, o co chodzi. Czasem też wysyłali SMS-y do gospodarzy, że mogą już sobie ser odebrać, a przywieźć coś mocniejszego - dodał rodowity koniakowianin.

Sam stwierdził, że gdy trąbi na kolegę z Katowic, to ten mu zawsze odpowiada. I na dowód tego pojawił się górnik w czapce z piórami.

Przy okazji Rudzki chwalił się najwyżej położoną wsią w Beskidzie Śląskim.

- Nasza szkoła podstawowa ma najwyższy poziom w kraju! Przyjeżdżajcie do nas, bo i stringi na drutach zrobią, i muzykę na trombicie zagrają. Wieś artystów najwyższej próby! Tybet Śląska!

Reżyser się śmiał, ale pouczył: - Na scenie można zostać tylko dwie minuty, a pan stał cztery. Do widzenia.

Na scenę wszedł 14-letni chłopak jak z obrazka. To Filip Koper z Rabki, uczeń szkoły muzycznej. Grał na skrzypcach, ale chciał i śpiewać. I śpiewał operową arię tak pięknie, że aż dech zapierało.

- Ja go do niczego nie zmuszam. Tylko pomagam w rozwijaniu talentu - mówiła mama Filipa.

Sam Filip w eleganckim garniturku spokojnie patrzył na tancerzy capoeiry, czarnoskórych bębniarzy i połykaczy ognia. Nigdy się jeszcze z nikim nie bił, więc niełatwo go zdenerwować. Do popisów jest przyzwyczajony.

W kolejce czekała też grupa rozświergotanych, na oko 10-letnich cheerleaderek; każda śliczna, z fryzurą, wymalowanym okiem. - Cheerleaderki dopingują zespoły sportowe przed zawodami, to dla nich fajna zabawa i prestiż. Wybieramy dziewczynki, które mają więcej energii niż inne, są uśmiechnięte, zakręcone tańcem, oczywiście ładne. Nasz zespół ma już sześć tytułów mistrzowskich - tłumaczyła z entuzjazmem Honorata Kowalczyk, która z dziewczynkami przyjechała aż z Tarnowa.

- Pewnie, że mi te brzydsze w szkole zazdroszczą! - wzruszała ramionami jedna ze ślicznotek, wystrojona na niebiesko. Tancerze capoeiry wystąpili w prostych, białych strojach. Kilku chłopaków grało na instrumencie podobnym do łuku; to berimbau, typowy dla capoeiry, która jest tańcem połączonym ze sztuką walki. Mówili, że pochodzą z różnych śląskich miast. Ich taniec był pełen życia i akrobacji, pozornie spontaniczny, ale tak ułożony, że dokładnie po dwóch minutach się skończył. Biała zamieć nagle zastygała. Reżyser był zadowolony. Pełen profesjonalizm! W kącie dziewczyna bawiła się patykiem, który krążył wokół niej tak, jakby go wcale nie dotykała. Czary? Dopiero z bliska widać, że łączyły ją z nim cieniutkie nici. Ale to nie ona wystąpiła na scenie; chodziło o jej chłopaka, Jakuba Świderskiego.

Jakub wyczyniał cuda z miotłą. Tak z nią szalał, jakby była żywą istotą.

- W domu też potrafi się posługiwać miotłą, ale zgodnie z przeznaczeniem - chwaliła go dziewczyna. Jakub miał jeszcze jedną niespodziankę dla jurorów, miotał ogniem. W domu przed takimi sztukami jednak się powstrzymuje.

Czy wyraziste talenty ze Śląska spodobają się jury, które wczoraj po raz pierwszy aż do nocy oceniało 39 występów? Czy jest wśród nich nowa Klaudia Kulawik? Kogo z oczekujących zobaczymy? Dowiemy się tego już za kilka miesięcy w telewizji.

Grażyna Kuźnik - POLSKA Dziennik Zachodni

http://katowice.naszemiasto.pl/wydarzenia/1007228.htmlnefre89 - Czw Sty 07, 2010 10:52 pm
WITAM

Nie wiem czy mogę zamieszczać taki wątek, ale myślę, że warto spróbować.

Szukam dobrej aktorki w wieku 20-25 lat do głównej roli w 10 minutowym dramacie. Film zawiera elementy tańca, dlatego byłoby dobrze, gdyby kandydatka miała wyczucie rytmu/jakieś taneczne doświadczenie. Dodam że pojawi się taniec orientalny, będzie szyty specjalny strój na miarę, odpowiednio wcześniej, by można było w nim przećwiczyć układ. Aktorka powinna umieć wyrażać skrajne emocje, przez wściekłość po płacz, skruchę. Przy produkcji bierze udział profesjonalna ekipa, jest planowane wynagrodzenie finansowe. Jest to projekt awangardowy, który planuje się pokazać na łódzkiej filmówce. Dobry wpis do portfolio. Kręcić będziemy w katowicach i okolicach. Wszelkie pytania i zgłoszenia proszę kierować na maila

aselune@gmail.comkrzysiek_dg - Pią Mar 12, 2010 8:54 am
Studio ABM Katowice & Grupa Nonsnes poszukują młodych, ciekawych twarzy i oryginalnych osobowości, marzących o grze w filmie. Nasze studio umożliwi Ci również występ w teledyskach najpopularniejszych zespołów muzycznych
i w spotach reklamowych wiodących marek. Zainteresowane osoby zapraszamy do naszego studia mieszczącego się w Będzinie przy ulicy Sieleckiej 11.
W godzinach między 9 – tą a 18- tą. Zapraszamy!!!!!!

(Natalia Wielgat 725003534 natalia@grupa-nonsens.pl ,
lub Krzysztof Chaberko 793 958 303, krzysztof@grupa-nonsens.pl).rasgar - Pią Mar 12, 2010 11:09 am
No super, ale kategoria "użytkowa" została wybrana na jakiejś konkretnej postawie, czy też prebrezentant Grupy Nonsens (celowe przekreślenie) nie postarał się nawet przeczytać listy kategorii, tylko wrzucił gdzie popadnie?

Jeśli pracuje się nad swoim PRem, warto nie robić złego wrażenia na samym początkuKasiunia77 - Pon Mar 15, 2010 3:17 am
CASTING do filmu „Zawód Policjant” Gliwice

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę , że polskie filmy akcji tak naprawdę nie istnieją. Nie możemy pochwalić się żadną polską produkcją, której zastosowano międzynarodową emisję. Nie było jeszcze w naszym kraju zrealizowanej produkcji filmowej z niesamowitymi scenami pościgów samochodowych z udziałem śmigłowca policyjnego oraz roztrzaskujących się na ulicach policyjnych radiowozów. Pewien gliwiczanin postanowił postawić wszystko na jedną kartę. Zakupił 5 pojazdów policyjnych przeznaczonych do kasacji w końcowej części filmu. Skonstruował stalową wyrzutnię samochodową. Gliwiczanin Piotr Kotlarz chcę zrealizować produkcję jego życia, przygotowania trwają już od ponad trzech lat. 78-osobowy skład ekipy filmowej „Sofnet” zrobi wszystko, aby projekt o nazwie „Zawód Policjant” przypominał profesjonalną zagraniczną produkcję filmu akcji. Wkład finansowy oraz przygotowania do produkcji „Zawód Policjant” oceniana się na największą produkcję filmową w historii miasta Gliwice. Projekt realizowany jest przy pomocy Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach.

Już 27 marca 2010r. O godzinie 16:00 w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym w Gliwicach, odbędzie się oficjalny casting do filmu „Zawód Policjant” Twórcy filmu zapraszają !

Więcej na www.ZawodPolicjant.pl

[youtube]wEEBjbDJfHk[/youtube]

kasp: poprawiłem linkWit - Wto Mar 30, 2010 5:35 pm
TVN zaczyna kolejne poszukiwania talentów - tym razem od Śląska
Katarzyna Pachelska

2010-03-24 08:23:45Trzecia edycja show "Mam talent!" pojawi się na antenie TVN jesienią tego roku. Już w przyszłym miesiącu rozpoczną się precastingi do tego popularnego programu. Jako pierwsi szansę zaprezentowania się będą mieli mieszkańcy naszego województwa, bo otwierające serię castingową spotkanie odbędzie się 10 i 11 kwietnia (sobota i niedziela) w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu (ul. de Gaulle'a 17).

Być może wśród uczestników zabrzańskiego precastingu znajdą się godni następcy Marcina Wyrostka, akordeonisty z Katowic, zwycięzcy drugiej edycji "Mam talent!", lub Alexan- dra Martineza - filipińskiego wokalisty mieszkającego w Siemianowicach Śląskich, zdobywcy trzeciego miejsca w tej samej edycji programu.

Realizatorzy show podczas precastingów będą wybierać tych, którzy będą mieli szansę wystąpić przed jury już w typowych castingach, które od 31 maja do 7 lipca odbędą się w pięciu miastach, w tym w Katowicach. Jurorzy, w niezmienionym składzie, tzn. Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki, będą musieli obejrzeć ok. pół tysiąca występów (każdy z nich nie może trwać dłużej niż dwie minuty) i wybrać spośród nich 40, które zakwalifikują się do półfinałów. Przypomnijmy, że uczestnikiem konkursu może być każda osoba lub grupa osób (np. zespół muzyczny lub grupa taneczna jako uczestnik zbiorowy) bez ograniczeń co do wieku i obywatelstwa. Rejestracja uczestników precastingu będzie się odbywać na miejscu w godz. 10-20 lub za pośrednictwem strony www.plejada.pl/mamtalent.html

Kolejne precastingi odbędą się we Wrocławiu (17.04.), Poznaniu (24.04.), Gdańsku (10.05.), Warszawie (15-16.05.), Szczecinie (21.05.), Białymstoku (23.05.) oraz Lublinie (25.05.).

http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/ ... egoria=859
  • zanotowane.pl
  • doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • romanbijak.xlx.pl
  • Copyright (c) 2009 | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.